درباره ما


بسم الله الرحمن الرحیم

در فرمول قدرت دنیای امروز، رسانه‌ها کارکرد ماشین جنگی دیروز را پیدا کرده‌اند. این رسانه‌ها هستند که گلوله‌های جریان‌ساز شلیک می‌کنند و به جای به زانو درآوردن ارتش حریف، تسلط بر افکار عمومی یک ملت را هدف قرار داده‌اند.

مدت ها بود در بین فرهیختگان و فعالان فرهنگی شهرستان خمینی شهر، دغدغه حضور یک رسانه ی مستقل و قابل که بتواند رویدادها و مشکلات  شهرستان را پوشش دهد مطرح بود.  به همین جهت پایگاه خبری تحلیلی قلمکده، در سال ۱۳۹۲ به همت جمعی از جوانان دغدغه مند در راستای پر کردن خلاء رسانه ای شهرستان در فضای مجازی و ارائه مهمترین اخبار، تحلیل ها و گزارش ها پیرامون شهرستان، استان، ایران و جهان پایه گذاری شد.

بر همین اساس لازم است تا مواردی از خط و مشی این رسانه را به سمع و نظر شما برسانیم:

  • «قلمکده»، خود را در امر اطلاع رسانی مستقل می‌داند و هیچ گونه وابستگی فکری و سیاسی به گروه یا جریان خاصی نخواهد داشت.
  • «قلمکده»، در چارچوب قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام راحل، مقام معظم رهبری و شهیدان انقلاب فعالیت نموده و از دامن زدن به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز دارد.
  •  اعضای تحریریه  «قلمکده»، رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و برای ارتقای سنت و اخلاق رسانه‌ای کشور، تمام توان خود را به کار خواهند گرفت.

همچنین “قلمکده” در چشم انداز آتی خود به عنوان یکی از سایت های برتر شهرستان و به عنوان مرجع اطلاع رسانی شهرستان خمینی شهر شناخته خواهد شد.

مخاطبان گرامی می توانند انتقادات، پیشنهادات و اخبار خود را در قسمت «ارتباط با ما» و یا ایمیل info@ghalamkade.ir ارسال نمایند.

Comments are closed.