کد خبر : 1153
۳:۴۳ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۲/۰۸/۱۴
رئیس دانشگاه آزاد واحد خمینی‎شهر خبر داد

کسب مقام نخست مسابقه کشوری «موشک آبی هدف‎زن» توسط دانشگاه آزاد خمینی‎شهر

به گزارش قلمکده به نقل از فارس، مهران مجلسی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در تشریح دستاوردهای علمی و پژوهشی در دانشگاه آزاد خمینی‎شهر، اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‎شهر با حضور اساتید برجسته علمی در رشته‎های فنی و مهندسی سومین دانشگاه بزرگ در استان اصفهان به شمار ...

به گزارش قلمکده به نقل از فارس، مهران مجلسی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در تشریح دستاوردهای علمی و پژوهشی در دانشگاه آزاد خمینی‎شهر، اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‎شهر با حضور اساتید برجسته علمی در رشته‎های فنی و مهندسی سومین دانشگاه بزرگ در استان اصفهان به شمار می‎آید و دانشجویان و اساتید در مجامع مختلف علمی در سطوح ملی و بین‎المللی به دستاوردهای بزرگ علمی و تحقیقاتی نائل آمده‎اند.

وی با اشاره به رویکرد دانشگاه در حمایت از نخبگان و مبتکران در تولید علم و علوم جدید و نیاز مبرم جامعه به فنون و امکانات نوین، افزود: گروه‌های مختلف علمی و تحقیقاتی در دانشگاه تشکیل شده که مایه عزت و سربلندی دانشگاه شده‎اند .

رئیس دانشگاه آزاد واحد خمینی‎شهر تصریح کرد: دانشجویان رشته‎های فنی و مهندسی در مسابقات دانشگاه صنعتی اصفهان شرکت کردند و توانستند مقام نخست مسابقه کشوری موشک آبی هدف‎زن را به خود اختصاص بدهند .

وی ادامه داد: یکی از دانشجویان از رشته مهندسی عمران و یکی از دانشجویان از رشته  مهندسی مکانیک بودند که با حضور فعال خود در مسابقات موشک آبی هدف‎زن در بین ۱۸ تیم به مقام نخست نائل شدند و این در حالی است که دانشگاه‎های دولتی و صاحب نام نیز حضور فعال داشتند و تیم دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی با اقتدار به رتبه برتر دست یافت .

گفتنی است، دانشجویان مخترع و نوآور دانشگاه در تدارک حضور خود در مسابقات موتور‌های برقی هستند که در ماه آینده به صورت کشوری برگزار می‎شود.

اضافه کردن دیدگاه جدید