کد خبر : 16955
۱۰:۴۰ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۴/۰۲/۱۷

دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم خمینی شهر جهت شرکت در راهپیمایی حمایت از یمن

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قلمکده ، تظاهرات سراسری علیه حملات ناجوانمردانه و تجاوز آشکار رژیم آل سعود در یمن، پس از اقامه نماز جمعه این هفته، همزمان با سراسر کشور در شهرستان خمینی شهر برگزار خواهد شد . شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه فراخوان و دعوت عمومی ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قلمکده ، تظاهرات سراسری علیه حملات ناجوانمردانه و تجاوز آشکار رژیم آل سعود در یمن، پس از اقامه نماز جمعه این هفته، همزمان با سراسر کشور در شهرستان خمینی شهر برگزار خواهد شد .
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه فراخوان و دعوت عمومی از مردم شهید پرور شهرستان خمینی شهر ، ضمن محکومیت شدید تجاوز آشکار ارتش رژیم آل سعود با حمایت چند کشور عربی و صهیونیستی به سرزمین و مردم بی دفاع یمن اعلام کرد:

پس از اقامه نماز دشمن شکن جمعه این هفته ۱۸ اردیبهشت ماه، روز همبستگی ملت ایران با مردم مظلوم یمن بوده که ملت بزرگ ایران همزمان در سراسر کشور و پس از اقامه نماز دشمن شکن جمعه، تظاهرات علیه نسل کشی و قتل عام عمومی مسلمانان بی دفاع و بی گناه یمن ، توسط ارتش سفاک و مزدور رژیم آل سعود، برگزار و از مقاومت مجاهدانه و جانانه مردم مظلوم یمن حمایت همه جانبه خواهدکرد.

بدین وسیله از مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه شهرستان خمینی شهر دعوت به عمل می آید تا باحضور باشکوه تر در نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته و پس از آن شرکت در راهپیمایی حمایت مردم بی گناه یمن با وحدت و یکپارچگی نفرت خود را نسبت به سعودی ها و رژیم کودک کش خائن الحرمین به جهانیان اعلام نمایند.

اضافه کردن دیدگاه جدید