کد خبر : 17677
۸:۰۰ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۴/۰۳/۱۴
شب نیمه شعبان؛

افتتاح مرکز بهداشتی درمانی قائم در منطقه آدریان خمینی شهر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قلمکده ، در شب نیمه شعبان مرکز بهداشتی درمانی حضرت قائم (عج) منطقه آدریان خمینی شهر به کمک خیران، با حضور مسئولین و مردم افتتاح شد. رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان هم در آیین بهره برداری از این مرکز با بیان اینکه در طول ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قلمکده ، در شب نیمه شعبان مرکز بهداشتی درمانی حضرت قائم (عج) منطقه آدریان خمینی شهر به کمک خیران، با حضور مسئولین و مردم افتتاح شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان هم در آیین بهره برداری از این مرکز با بیان اینکه در طول یک سال گذشته بیش از ۴ میلیارد تومان از بودجه های طرح تحول نظام سلامت به بخش بهداشت و درمان خمینی شهر تعلق گرفته است گفت: اختصاص ۶ هزار و ۱۹۰ میلیون ریال به منظور بازسازی بیمارستان ها و هزار و ۱۲۰ میلیون ریال به بخش زایمان از جمله یارانه های پرداختی به مردم در شهرستان خمینی شهر است. .

غلامرضا اصغری به اجرای طرح های توسعه بیمارستانی، بهداشتی و درمانی در سطح استان با کمک خیرین اشاره کرد و افزود: خیران استان اصفهان از سال گذشته تاکنون بیش از ۲۵۰ میلیارد ریال در این امر کمک کرده اند.

وی به اجرای پروژه های متعدد بیمارستانی، بهداشتی و درمانی در سطح استان اشاره کرد و افزود: طرح های توسعه بیمارستان های نور و علی اصغر، بیمارستان شهید چمران، بیمارستان آیت الله کاشانی، بیمارستان عیسی ابن مریم و بیمارستان الزهرا را در برنامه داریم.

محسن صرامی نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی هم با بیان اینکه با کمک ۲۵۰ میلیارد ریالی خیران خمینی شهری، طرح ساخت بیمارستان ۸ طبقه ساعی و طرح بازسازی و نوسازی بیمارستان شهید اشرفی در حال اجرا می باشد، گفت: بیمارستان منظریه هم تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

مسئول شبکه بهداشت و درمان شهرستان خمینی شهر گفت : هزینه ساخت این مرکز ۸ میلیارد ریال بود که حدود ۶ میلیارد ریال آن را خیران تامین کردند .

احمد باقری افزود: این مرکز در زمینی به مساحت ۱۱۰۰ متر مربع مجهز به بخش های دندانپزشکی، مامایی، اطفال، ارتوپد و داروخانه است که با راه اندازی آن به بیش از ۴۰ هزار نفر از مردم خمینی شهر خدمت رسانی خواهد شد.

گزارش تصویری

اضافه کردن دیدگاه جدید