کد خبر : 18115
۱۰:۲۳ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۴/۰۴/۲
در شهرستان خمینی شهر

جمعی از مردم شهر اصغرآباد طوماری را امضا کردند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قلمکده ، جمعی از مردم شهید پرور شهر اصغرآباد از توابع شهرستان خمینی شهر با امضای طوماری خواستار جلوگیری از زیاده خواهی دشمنان در مذاکرات هسته ای و شتابزدگی در تصمیم مسولین شدند. متن طومار ب شرح زیر است: بسم الله هو الرزاق ذوالقوه المتین و ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قلمکده ، جمعی از مردم شهید پرور شهر اصغرآباد از توابع شهرستان خمینی شهر با امضای طوماری خواستار جلوگیری از زیاده خواهی دشمنان در مذاکرات هسته ای و شتابزدگی در تصمیم مسولین شدند. متن طومار ب شرح زیر است:

بسم الله هو الرزاق

ذوالقوه المتین و بسم الله قاصم الجبارین و مبیر الظالمین و مدرک النهارین

روند کنونی مذاکرات هسته ای بر سر میزی که نمایش برنامه ریزی حیله و مکر جبهه استکبار از یک سو و بی برنامگی، شتابزدگی، ساده انگاری و بی تدبیری و اعتماد بی حاصل طرف ایرانی از سوی دیگر است و هیچ گاه با نگاه خوش بینانه امام و امت همراه نبود و نخواهد بود و نگرانی  و دلواپسی قاطب ملت را هم علاوه بر عدم خوش بینی برانگیخته است.

از همان ابتدا هم برای ملت محرز بود که مطالبات نامشروع و ظالمانه استکبار جهانی حد یقفی ندارد و اصلی ترین خواسته شوم آنان سلب عزت و غیرت از این ملت است که نتیجه آن (یذبحون ابناءنا و یستحیون نساءنا) می باشد و این همان خواسته شوم فراعنه تاریخ است ما ملت ایران در طول اراده الهی و م نوایی با ولی امرمان اعلام می کنیم که هرگز اجازه نمی دهیم سرمایه عزت خدادادمان که امید همه ملتهای مظلوم عالم و عامل نجات آنها از جنگ فراعنه زمان است با زیاده خواهی شیاطین و سو تدبیر احتمالی مسولان داخلی از دست برود و از مسولین می خواهیم برای حل مشکلات کشور به ویژه مشکلات اقتصادی تنها و تنها به فرامین رهبری و عمل ب سیاست های اقتصاد مقاومتی توجه نمایند.

اضافه کردن دیدگاه جدید