کد خبر : 19039
۶:۴۲ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۴/۰۴/۲۰

تعدادی از مدارس دولتی هزینه ثبت نام از دانش آموزان دریافت می کنند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قلمکده ، با توجه به زمان نام نویسی دانش آموزان در مدارس و بخشنامه های وزارت آموزش و پرورش جهت عدم دریافت وجه ثبت نام اما باز تعدادی از مدارس دولتی والدین را اجبار به پرداخت شهریه کردند و مبالغی را از آنها غیر قانونی ...

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قلمکده ، با توجه به زمان نام نویسی دانش آموزان در مدارس و بخشنامه های وزارت آموزش و پرورش جهت عدم دریافت وجه ثبت نام اما باز تعدادی از مدارس دولتی والدین را اجبار به پرداخت شهریه کردند و مبالغی را از آنها غیر قانونی دریافت می کنند.

تعداد زیادی از مدارس سطح شهرستان خمینی شهر هر ساله پوشش دانش آموزان خود را تغییر می دهند، مدل و رنگی متفاوت با سال گذشته را اتخاب می کنند و اولیا را وادار به خرید لباس جدیدی می کنند این در حالی است که عد ای تمایل دارند فرزندشان چندین سال از همان پوشش مخصوص استفاد کند و از وضعیت مالی مناسبی برخوردار نیستند و مشکلاتی را برای آنها ب باور آورده است والبته با توجه به دستورات اسلام در امر صرفه جویی و فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص سیاست های اقتصادی و اقتصاد مقاومتی تناقض دارد.

لازم به ذکر است زمانی که خانواده ها، معترض این وضعیت به مدارس می شوند با پاسخی های غیر منطقی از جانب مدیران آموزشگاه ها روبرو شده اند.

قلمکده آماده انتشار پاسخ قانع کننده و همچنین برخورد قاطع با متخلفین از سوی مسئولان آموزش و پرورش شهرستان خمینی شهر است.

دیدگاه ها

به وزیربگوئیدشتر سواری دولا دولاراه رفتن نداره سرانه که نمیدهید.شهریه هم که نگیرند.حتما خرج مدارس را قلمکده پرداخت میکند.

اضافه کردن دیدگاه جدید