کد خبر : 20564
۱۲:۲۱ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۰۸/۱۳

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر در یوم الله ۱۳آبان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قلمکده ، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر به مناسبت یوم الله 13آبان بیانیه را صادر کرد که متن آن به شرح زیر است: اعوذ بالله من الشّيطان الرّجيم دشمنیِ ما با آمریکا نه یک پدیده‌ای نوظهور، که ریشه در تاریخِ آفرینش دارد، چرا که ...

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قلمکده ، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر به مناسبت یوم الله ۱۳آبان بیانیه را صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:

اعوذ بالله من الشّیطان الرّجیم

دشمنیِ ما با آمریکا نه یک پدیده‌ای نوظهور، که ریشه در تاریخِ آفرینش دارد، چرا که او خود، تنها به سجده نکردن بر خلقتِ انقلاب بسنده نکرد و راه دشمنی با این ملّت را درپیش گرفت و چه دوست داشت خداوند، تو را و مرا که دشمنِ مارا، دشمنِ خود ساخت.

۱۳آبان نه روزِ تسخیر لانه‌ی جاسوسی توسط دانشجویان، که این‌بار، روز اخراج شیطان از بهشتِ سکنای آدمِ انقلاب، آدمی که به دستان پرمهر امام راحل، عَلَّمَ الْأَسْمَاءَ کُلَّهَا شده بود، می‌باشد.

همانگونه که خداوند به فرزندان انقلاب فرمود لایفْتِنَنّکمَ الشَّیطان، ما نیز باید با قرائتِ آیه‌ی برائتِ «مرگ بر آمریکا»، رَجُلٌ مِنّیِ معمارِ کبیرِ انقلاب باشیم؛ باشد که مصداق آیه‌ی فَمَن تَبِعَ هُدَایَ فَلاَ خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلاَ هُمْ یَحْزَنُون قرار گیریم.

اماممان و پس از او ولی امرمان، کلام الله را نه چون لالاییِ کودکان، که چون موعظه‌ی انبیاء، در فضای حیاتِ مادّی و معنوی‌مان زمزمه کردند که وَإِمَّا یَنزَغَنَّکَ مِنَ الشَّیْطَانِ نَزْغٌ فَاسْتَعِذْ بِاللّه؛ اگر شیطان به نزغِ تحریم، شما را وادار به حرکت به سوی خود که همان میز مذاکره با اوست، نمود، باید به خدا پناه برد.

و در جای دیگر فرمود إِنَّ الَّذِینَ اتَّقَواْ إِذَا مَسَّهُمْ طَائِفٌ مِّنَ الشَّیْطَانِ تَذَکَّرُواْ فَإِذَا هُم مُّبْصِرُونَ؛ هرگاه شیطان خواهان و شیطان‌ باوران، شما را تحریک به لمس شیطان کردند، خدا را یاد کنید، امام را یاد کنید، وصیت نامه‌ی شهدا را یاد کنید، کلام ولی را یاد کنید تا بصیرت یابید و از بند شیطان رها گردید.

او به عزّت حضرت حق سوگند خورده که إِلَى یَوْمِ یُبْعَثُونَ دست از دشمنی خود بر ندارد که فَبِعِزَّتِکَ لَأُغْوِیَنَّهُمْ أَجْمَعِین، پس برماست دشمنی با دشمنِ خدا، برماست دشمنی با این شیطانِ قسم خورده.

مایی که در روز ۱۳آبان با فریادِ عملیِ لااله‌الاالله، به حصنِ حصینِ الهی ورود پیدا کرده‌ایم، چگونه امروز، فریبِ همزاتِ پوسیده و نخ نمای شیطانِ ۳۷سالِ پیش رانده شده‌ی بر سر صراط مستقیمِ انقلاب نشسته را بخوریم، وقتی طعم هلاکتِ شیطان را در فنای مطلقِ سال‌ها مقاومت چشیده‌ایم. حاشا که ملّت ایران سیلی بخورد.

فریاد «مرگ بر آمریکا»ی امروزِ ما، همان ندای إِلَهِی هَبْ لِی کَمَالَ الانْقِطَاعِ إِلَیْک است که از بطون سرشار از شوق شهادت سربازان امام خامنه‌ای برمی‌آید.

امروز، ملّت ایران گوش به فرمان ولیِ خود که رساتر از همیشه هشدارِ أَلْهَاکُمُ التَّکَاثُر سر می‌دهد، با همدلی و همزبانی، با مشت‌های گره کرده‌ی خود به استقبالِ پنجه‌های به خونِ ملّت‌ها آغشته‌ی شیطان بزرگ می‌رویم و هیچگاه دشمنِ خدا را به دوستی نمی‌گیریم.

در آخر اعلام می‌داریم؛ ما با انقلابمان که به فرموده‌ی امام راحل از همه‌ی انقلاب‌ها جداست، با امامنا و ابنائنا و نسائنا، با پیامبر و اهل بیت او همراه شده و با شیطان بزرگ وارد مباهله شده‌ایم نه مذاکره، ما با شیطان وارد مقابله شده‌ایم نه ملاعبه، ما با او وارد مقاتله شده‌ایم نه معامله و لذا بسیجیانِ روح‌الله، ذره‌ای تقلیلِ شیطان بزرگ را، به طرف مذاکره و طرف معامله و کذا و کذا، که همان مهندسیِ معکوسِ استحاله و نابودی نظام است تاب ندارند.

حاشا…

که هیهات من الذّله

بسیج دانشجویی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر

۱۳ آبان ۱۳۹۴

دیدگاه ها

جالبه وقتی داشت تو مسجد دانشگاه اینا میخوندند یه عده پاشدن رفتن یه عده هم نماز عصر را خودشون خوندن و فرار را بر قرار ترجیح دادن.
از قلمکده انتظار میره نظر من را بدون دستکاری نشر بده

اضافه کردن دیدگاه جدید