کد خبر : 21044
۱۰:۰۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۴/۰۹/۱۵

همزمان با ایام روز دانشجو ؛ جاده مرگ اتوبوس دانشجویان را به کام مرگ کشاند + تصاویر

حوالی ساعت ۷:۳۰ امروز صبح اتوبوس سرویس دانشجویان دانشگا آزاد نجف آباد که در حال انتقال دانشجویان دختر و پسر از اصفهان به دانشگاه بود در گردنه کمربندی خمینی شهر واژگون شد که ۳ دانشجو کشته و ۳۷نفر دیگر زخمی شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قلمکده که در صحنه تصادف اتوبوس دانشجویان در کمربندی خمینی شهر نجف آباد حضور داشت، حوالی ساعت ۷:۳۰ امروز صبح اتوبوس سرویس دانشجویان دانشگا آزاد نجف آباد که در حال انتقال دانشجویان دختر و پسر از اصفهان به دانشگاه بود در گردنه کمربندی خمینی شهر واژگون شد که ۳ دانشجو کشته و ۳۷نفر دیگر زخمی شدند.

به گفته شاهدان عینی، اتوبوس ایران پیمای دانشگاه که گویا سرعت بالایی نیز داشته پس از لیزخوردن، واژگون و چپ کردگی با دیوار سمت راست جاده برخورد می کند اما علت اصلی توسط ماموران راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است.

نیروهای امدادی و انتظامی خمینی شهر و نجف آباد و همچنین مسئولین دانشگاه آزاد نجف آباد در صحنه تصادف حاضر بودند که حاضر مصاحبه در آن موقعیت نشدند.

مجروحان این حادثه با ۲۰دستگاه آمبولانس مرکز فوریت‌های پزشکی استان و همراه با ۴۰ تکنیسین فوریت پزشکی به بیمارستان‌های شهید اشرفی اصفهانی خمینی‌شهر و شهید منتظری و فاطمه الزهرا (س) نجف آباد انتقال پیدا کردند.

لازم به ذکر است در این جاده حادثه های منجر به مرگ زیادی رخ داده است و بین مردم به جاده مرگ شهرت یافته است و البته ناوگان حمل و نقل دانشجویان این دانشگا از اتوبوس های قدیمی و فرسوده می باشد.

دیدگاه ها

دردناکه

باسلام
چرا در متن گزارش حادثه هیچ اسمی از نیروهای هلال احمر وجود ندارد.
چون نیروهای هلال احمر اولین نیروهایی بودن که در صحنه حادثه حضور داشتن.
باتشکر از همکاری شما

اضافه کردن دیدگاه جدید