کد خبر : 21754
۱:۴۲ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۴/۱۱/۳
نماینده ولی فقیه در لشکر8 نجف اشرف:

مردم در انتخابات به جریانات سیاسی پشت کاندیداها توجه کنند

حجت الاسلام والمسلمین محسن طالب پور در مراسم یادواره ۹۶شهید محله آدریان گفت:بدخواهان نظام برنامه ویژه ای برای انتخابات اسفندماه دارند و باید مردم نیز در انتخابات جریانات سیاسی حامی کاندیداها را بررسی کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قلمکده ، نماینده ولی فقیه در لشکر ۸ نجف اشرف در مراسم ششمین یادواره ۹۶شهید محله آدریان خمینی شهر با اشاره به اینکه شرایط حساس در منطقه بوجود آمده است گفت: انقلاب اسلامی روبه رشد است و زمانی که رهبر انقلاب نامه ای خطاب به جوانا ن اروپا می نویسند از این پیام استقبال می شود.

وی افزود: امروز ندای ملکوتی لااله الا الله محمد رسول الله در دنیا طنین انداز است و از طرف دیگر تلاش همه جانبه استکبار جهانی برای مقابله با رشد روز افزون اسلام جهانی کمر همت بسته است.

حجت الاسلام محسن طالب پور با بیان اینکه دوران جنگ نرم روبه اتمام است تصریح کرد:در حال حاضر از طریق نفوذ تهاجم فرهنگی، از طریق تخریب چهره اسلام ناب محمدی و از طرفی معرفی اسلام به شکل وارونه و تشیع به شکل مخدوش، باعث جلوگیری از مقابله رو در رو شد و باید ذهن مردم را نسبت به انقلاب واسلام عوض کنیم .

وی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب ادامه داد: دنیا و مخصوصا غرب در حال عبور از یک پیچ تاریخی است و ما باید این پیچ تاریخی را به خوبی درک کنیم.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه کسانی به نام تشیع در کشور مشغول به تبلیغ هستند و اگر پرونده آنها افشا شود از دولت عربستان و انگلیس پول می گیرند و مرکزشان لندن می باشد اظهار کرد: امروزه در دنیا تشیع انگلیسی به عنوان شیعه واقعی معرفی می شود، یک قیچی دست استکبار جهانی و صهیونیست است که اسلام ناب را قیچی می کند و یک لبه آن اسلام افراطی اهل سنت ولبه دیگر اسلام افراطی شیعه است.

نماینده ولی فقیه در لشکر نجف اشرف با بیان اینکه دشمن به این نتیجه رسیده بعد از جنگ نرم به دنبال برانداری نظام جمهوری باشد خاطر نشان کرد: دشمن تحریم ها را به وجود آورد تا ما دستهایمان را بالا بگیریم و تسلیم شویم ولی با داشتن چنین رهبری و تلاش مسئولین و بصیرت مردم دشمن به هدفش نرسید.

وی با توجه به اینکه در حال حاضر دشمنان گام دیگری برداشته اند هشدار داد: دشمن به دنبال نفوذ در ایران اسلامی است و در ۱۰حوزه فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و مهم تر از همه نفوذ در حوزه سیستم های تصمیم گیر و تصمیم ساز است.

حجت الاسلام طالب پور با بیان اینکه دشمن معتقد است باید جایی نفوذ کند و کسانی که در راس هستند را با خود همراه کنند، تصریح کرد: اگر نماینده مجلس را حمایت کنند کسانی را هم می توانند با خود همراه کنند و برای به صحنه آوردن مردم و در تصمیم گیری ها می توانند قانون یا مصوبه ای را به تصویب برسانند.

وی با اشاره به اینکه دشمن برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی که در ۷ اسفند سال جاری برگزار می شود گفت: بدخواهان نظام بطور ویژه برای این انتخابات برنامه ریزی کرده اند و برای نفوذ، بودجه دومیلیاردوسیصد وهشت دلاری در کنگره آمریکا جهت براندازی جمهوری اسلامی تصویب شده است.

نماینده ولی فقیه در لشکر۸ با اظهار اینکه انتخابات۷اسفند حکم تنگه احد را دارد تصریح کرد: بنا بر نظرآمریکایی ها هر جناحی که در انتخابات آینده ایران اکثریت رای را کسب کند تا ۲۵سال کشور را در دست دارد و اگر کسانی موفق شوند که با تفکرات آمریکایی ها موافق باشند تا ۲۵ سال کشور در دستشان است و اگر آنهایی مرگ بر آمریکا گفتنشان ترک نشود پیروز انتخابات شوند تا ۲۵ سال با جمهوری اسلامی به مشکل بر می خورند.

وی افزود: مردم باید در این انتخابات دقت کنند وکسانی را که در کنار انقلابی بودنشان، شاخصه اصلیشان با دشمن و کنار نیامدن با آمریکا باشد را انتخاب کنند.

حجت الاسلام طالب پور با بیان فرمایشات رهبر انقلاب ادامه داد: مجلس دهم باید مجلس آزاد و وابسته به دولت نباشد بلکه مجلسی مستقل که در مقابل دشمن تسلیم نشود و در این انتخابات باید افرادی که انقلابی و به فرهنگ و آرمان امام و شهدا متعهد هستند را انتخاب کنیم.

وی با بیان اینکه باید در انتخابات ۷اسفندماه هر شخص رای دهنده ای از ویژگی هایی برخوردار باشد، گفت: حضورمردم حضور حداکثری باشد و به دلیل وجود انتقادات از برخی سیاست ها نباید موجب قهر کردن و عدم حضور بر سر صندوق های راه باشد.

وی با اشاره به اینکه مردم باید وقت بگذارند و با بررسی های لازم و دقیق بهترین افراد که تخصص وتعهد ولایی دارند را انتخاب کنند ادامه داد: در این بازه زمانی جهت حمایت برخی از افراد جمع هایی شکل می گیرد و باید علاوه بر شخص منتخب، جریان پشت سرش را بشناسیم و گروه هایی در حمایت اشخاصی حضور دارند که تفکرات نزدیک به مخالفان نظام و اسلام را دارند.

حجت الاسلام طالب پور با اشاره به اهمیت مجلس خبرگان رهبری خاطر نشان کرد: اگر مردم در انتخابات کم کاری کنند مدیون هستند و شهدا ولایت مدار و پشت سر ولی فقیه زمان حرکت کردند، نکند که ما در روز قیامت شرمنده شهدا باشیم.

اضافه کردن دیدگاه جدید