کد خبر : 22325
۲:۳۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۷

اجرای ۳۰۰عنوان برنامه در دهه فجر۹۴ شهرستان خمینی شهر پیش بینی شده است

طاهری گفت: در جمع بندی برنامه های دهه فجر امسال بیش از ۳۰۰ عنوان برنامه در سطح شهرهای خمینی شهر، درچه، کوشک، اصغرآباد و روستاهای تیرانچی و قلعه امیریه اجرا می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قلمکده ، دبیر ستاد دهه فجر شهرستان خمینی شهر گفت: ستاد دهه فجر شهرستان خمینی شهر پس از تشکیل جلساتی که در چند ماه اخیر داشته است و کمیته بندی ادارات و تشکیل کارگروه های مختلف برنامه های پیش بینی شده سازمان ها و ادارات را جمع اوری و بررسی کرد.

وی ادامه داد : در جمع بندی برنامه های دهه فجر۹۴ بیش از ۳۰۰ عنوان برنامه در سطح شهرهای خمینی شهر، درچه، کوشک، اصغرآباد و روستاهای تیرانچی و قلعه امیریه به تصویب رسید.

روح الله طاهری اظهار کرد: برای دومین سال متوالی همایش پیشگامان انقلاب اسلامی شهرستان خمینی شهر و تجلیل از خانواده ۱۶شهید انقلاب این شهرستان با حضور مبارزان و سیاسیون شهرستان در جوار امامزاده سید نجم الدین برگزار و پیش بینی شده است که این همایش هر ساله در یک منطقه از شهرستان اجرا شود و انقلابیون با بیان خاطرات آنها را به نسل امروز منتقل کنند.

وی افزود: برگزاری مسابقات فرهنگی-ورزشی-قرآنی و نمایشگاه های هنری تجسمی- کتاب- حجاب وعفاف – عکس- دستاوردهای انقلاب اسلامی برای عموم مردم برگزاری می شود و با توجه به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری نشست های بصیرتی با موضوعات آشنایی با نقلاب اسلامی و دستاوردهای آن، شناخت شخصیت امام خمینی، انتخابات و شاخص های آن، بیداری اسلامی، اقتصاد مقاومتی و جنگ نرم در مراکز فرهنگی و پایگاه های بسیج سطح شهرستان برگزار می گردد.

دبیر ستاد دهه فجر شهرستان خمینی شهر افزود : از شاخص ترین برنامه های دهه فجرامسال می توان به مواردی همچون گلبانگ انقلاب و گلباران تمثال حضرت امام خمینی همزمان با سالروز ورود ایشان به میهن و بهمچنین زنگ انقلاب در تمامی مدارس سطح شهرستان ، بازدید از خانواده معظم شهدا ، افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی و خدماتی ، برگزاری یادواره های شهدا در محلات مختلف، دیدار از آسایشگاه جانبازان ، غبارروبی و عطر افشانی گلزار های شهدا در سطح شهرستان ، ویزیت رایگان توسط پزشکان منتخب ، نورافشانی شب ۲۲بهمن و دعوت از سخنران و هنرمندان مطرح کشوری در مراسم راهپیمایی این روز و حضور باشکوه مردم می توان اشاره کرد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان خمینی شهر افزود : خمینی شهر در سال های گذشته در اجرای برنامه ها و ارزیابی و عملکرد در بین دیگر شهرهای استان اصفهان رتبه هایی را کسب کرد که این عنوان حاصل تشکیل اتاق فکری است که در شورای هماهنگی این شهرستان شکل گرفته شد و جلسات همفکری که در طول سال جهت امور شهرستان برگزار می شود و اعضای این اتاق فکر از نخبگان و فعالان فرهنگی شهرستان هستند و به صورت مردمی فعالیت دارند.

دیدگاه ها

آیا می دانید اولین فردی که در هنگام ورود حضرت امام خمینی ره در فرودگاه مهرآباد به امام خیر مقدم گفت و پیام ملت را برای ایشان قرائت کرد دانشجویی بود بنام نصرالله شاه نوش فروشانی؟
این پیام توسط استاد شهید مطهری نوشته شده بود و انتخاب دانشجوی مذکور توسط شورای برگزاری استقبال از امام خمینی بود.

با سلام و تشکر از جناب آقای طاهری که تنها مجری طرح اطلاع رسانی دهه فجر در منطقه خمینی شهر و حتی در اصفهان بودند اگر امکان دارد متن پیام ملت و خیر مقدم به امام را با تصویر و صوت آن که حتما در آرشیو صدا و سیما وجود دارد در قلمکده به معرض نمایش و استفاده ما جوانان قرار دهید متشکرم

اضافه کردن دیدگاه جدید