کد خبر : 25942
۱۱:۰۲ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۳/۱۳

۲هزار زائر از شهرستان خمینی شهر به مراسم مرقد امام خمینی اعزام می شوند

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان خمینی شهر با بیان اینکه پیش بینی اعزام ۵۰دستگاه اتوبوس به تهران انجام شده، اظهار کرد: ۲هزار زائر از شهرستان خمینی شهر در مراسم ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در مرقد امام حضور پیدا می کنند.

روح الله طاهری در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی قلمکده در خصوص مراسمات بیست و هفتمین سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران گفت: پس از تشکیل ستاد و برگزاری جلسات با مسئولین ادارات شهرستان تقسیم کار انجام و برنامه هایی در خصوص باشکوه تر برگزار شدن ارتحال حضرت امام خمینی پیش بینی شد.

وی افزود: طبق هماهنگی انجام شده با سازمان اتوبوسرانی و حمل و نقل شهری، سپاه ناحیه خمینی شهر و درچه، شهرداری های خمینی شهر، درچه، کوشک، اصغرآباد و دهیاری روستاها پیش بینی اعزام ۵۰دستگاه اتوبوس به مرقد امام که ۲هزار نفر زائر از شهرستان خمینی شهر در روز ۱۳خرداد عازم تهران و در مراسم باشکوه ۱۴خرداد شرکت خواهند کرد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان خمینی شهر ، اظهار کرد: برگزاری برنامه های فرنگی در جهت شناخت شخصیت حضرت امام خمینی(ره) مسابقات فرهنگی، کتابخوانی، وصیتنامه حضرت امام و… تدارک دیده شده که توسط کمیته های ستاد در شهرهای شهرستان برگزار می شود.

وی ادامه داد: مراسم عزاداری ویژه ارتحال رهبر کبیر انقلاب با توجه ب اینکه امسال ۱۴خرداد همزمان با روز جمعه و تداخل با نمازجمعه است، در روز شنبه ۱۵خرداد با سخنرانی حجت الاسلام سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس و مداحی و قرائت سوره الرحمان در مصلی نمازجمعه خمینی شهر با حضور اقشار مختلف مردم شهرستان ولایتمدار و شهیدپرور خمینی شهر برگزار می شود.

طاهری خاطرنشان کرد: پایگاه های بسیج سطح شهرستان و برخی از مراکز فرهنگی در شب و روز رحلت امام بابرگزاری مراسمات سخنرانی و بیان ویژگی های حضرت امام برای نسل جوان و قرائت قرآن در شهری که به نام رهبر کبیر انقلاب نام گذاری شده پیش بینی کرده اند.

اضافه کردن دیدگاه جدید