کد خبر : 27154
۶:۰۴ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۶/۴

عدم حضور مسئولان وزارتخانه و مدیرکل آموزش و پرورش در افتتاح پروژه بزرگ دبیرستان دخترانه عماد خمینی شهر /تصاویر

مجموعه آموزشی،فرهنگی و ورزشی عماد سیادت خمینی شهر که از پروژه های بزرگ عمرانی شهرستان بود همزمان با هفته دولت، تنها با حضور مسئولین شهرستان افتتاح شد که وزیر و مدیرکل آموزش و پرورش و مدیرکل نوسازی مدارس استان در به ثمر نشستن این طرح غایب بودند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قلمکده ، مجموعه آموزشی،فرهنگی و ورزشی عماد سیادت خمینی شهر که از پروژه های بزرگ عمرانی شهرستان بود همزمان با هفته دولت، تنها با حضور مسئولین شهرستان افتتاح شد که وزیر و مدیرکل آموزش و پرورش و مدیرکل نوسازی مدارس استان در به ثمر نشستن این طرح غایب بودند.

دبیرستان عماد خمینی‌شهر هفتمین طرح بزرگ آموزشی استان اصفهان است، تخریب و بازسازی دبیرستان عماد سیادت به عنوان قدیمی ترین دبیرستان خمینی شهر که در سال ۱۳۳۵به بهره برداری رسید در سال ۱۳۸۷ به دست اداره کل نوسازی وزارت آموزش و پرورش آغاز شد.

این مجموعه با زیربنای ۴۵۰۰متر و با تعداد ۲۰ کلاس،۱۰باب اتاق اداری، آزمایشگاه، کارگاه، کتابخانه، اتاق سمعی و بصری، نمازخانه، سالن اجتماعات و سالن سرپوشیده ورزشی با مساحت ۸۵۰متر که این مجموع عظیم با هزینه ای بالغ بر ۲میلیار و ۸۰۰میلیون تومان از محل اعتبارات ملی و استانی تخریب و نوسازی مدارس ساخته شده است که گنجایش حدود ۶۰۰ دانش آموز را دارا می باشد.

دیدگاه ها

فعلا که از نظر علمی .اخلاقی .ومذهبی و………………..افتضاح افتضاحه حیف این همه امکانات که تو چاه ریختن

اضافه کردن دیدگاه جدید