کد خبر : 27897
۱۰:۵۷ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۷/۲۹

کشف بیش از یک میلیارد ریال پوشاک قاچاق در خمینی شهر

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر از کشف یک هزار و ۶۰۵ ثوب پوشاک قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در عملیات ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قلمکده ، فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر گفت: یک هزار و ۶۰۵ ثوب پوشاک قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در عملیات مأموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی کشف شد.

سرهنگ خسرو احمدی تصریح کرد: در پی کسب خبری مبنی بر ورود،دپو و توزیع پوشاک خارجی قاچاق در یک انبار و واحد صنفی بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از انجام تحقیقات و کسب اطمینان از صحت موضوع ماموران با هماهنگی مقام قضائی از انبار و واحد صنفی مذکور بازرسی به عمل آوردند که در نتیجه این عملیات تعداد یک هزار ۶۰۵ ثوب انواع پوشاک خارجی قاچاق کشف شد.

این مقام انتظامی ارزش محموله کشف شده را یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: در این رابطه یک نفر دستگیر شده و تحقیقات برای دستگیری سایر عوامل مرتبط با این پرونده نیز ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر در پایان با بیان اینکه پوشاک قاچاق،باعث ورشکستگی صنعت نساجی و تولید کنندگان و صنایع کوچک می شود گفت: از شهروندان می خواهیم هر گونه اطلاعی از تهیه، توزیع و دپوی کالاهای خارجی به خصوص پوشاک خارجی قاچاق دارند را برای بررسی بیشتر از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

به نقل از پایگاه خبری پلیس

اضافه کردن دیدگاه جدید