کد خبر : 28432
۴:۴۳ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۱۶

غافلگیری سارقان پژو۲۰۶ در خمینی شهر

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر از کشف یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ سرقتی و دستگیری سارقان آن در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قلمکده ، سرهنگ ” علی جعفری نژاد” گفت: ماموران انتظامی شهرستان خمینی شهر حین گشت زنی در سطح شهر به یک دستگاه خودرو ۲۰۶ مشکوک شده و سابقه آن را استعلام کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در استعلام بعمل آمده مشخص شد خودرو سرقتی می باشد بیان کرد: ماموران بلافاصله وارد عمل شدند و در یک اقدام ضربتی و سنجیده خودرو را متوقف و دو سارق را دستگیر کردند.

سرهنگ جعفری نژاد افزود: دو متهم دستگیر شده در بازجوئی های بعمل آمده به بزه انتسابی اعتراف کردند که ضمن تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

فرماندهی انتظامی خمینی شهر در پایان به شهروندان توصیه کرد: خودروی خود را به لوازم پیشگری از سرقت نظیر سوئیچ مخفی، قفل سوئیچی، دزدگیر، قفل پدال و فرمان، محافظ کامپیوتر خودرو و سایر وسایلی که از باز کردن درِب خودرو و روشن کردن آن توسط سارقان جلوگیری می‌کنند و یا حداقل آن را به تأخیر می‌اندازند مجهز کنید و در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک، بلافاصله با سامانه تلفن ۱۱۰ تماس بگیرید.

اضافه کردن دیدگاه جدید