کد خبر : 28551
۸:۰۰ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۹/۲۶
به مناسبت هفته پژوهش؛

از دانشجویان موسسه فیض الاسلام خمینی شهر تجلیل شد/ تصاویر

به مناسبت هفته پزوهش و گرامیداشت مقام دانشجو با برگزاری مراسم جشنی از دانشجویان پزوهشگر و برتر و صاحب رتبه دانشگاه فیض الاسلام خمینی شهر تجلیل به عمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قلمکده ، به مناسبت هفته پژوهش و همچنین تجلیل از دانشجویان مراسمی با حضور دانشجویان دانشگاه تک جنسیتی فیض الاسلام خمینی شهر برگزار شد.

مدیر موسسه دانشگاهی فیض الاسلام در جمع دانشجویان گفت: روز دانشجو روز به خاطر آوردن رشادت های جوانانی است که در دوران ستم شاهی برای حفظ استقلال و تمامیت سیاسی این مردم مبارزه کردند که در برابر زیاده خواهی آمریکا بود.

وی افزود: اگر به واقع فکر کنیم رسالت دانشجویی امروز همان رسالت خردورزانه آن دانشجویانی است که امروز سکان علم آموزی و تحصیل و در آینده سکان و باروری این کشور به دست آنان خواهد بود و ما خاطره آنان را گرامی میداریم و با منش و رفتار بدانیم که این مملکت مال ایرانی است و به دست ایرانی باید اداره شود.

رضا شکرانی اظهار کرد:  در این مسیر خون خود را داده و شاهد فدا شدن فرزندان و عزیزانمان نیز خواهیم بود و این مهمترین رسالت قشر فرهیخته جامعه است که در جلوی این قشر اساتید و دانشجویان قرار دارند.

وی اضافه کرد: دانشجو به جز اینکه باید به کسب علم و دانش بپردازد باید بدانند در حوزه اجتماعی، سیاست خارجی و داخلی چه وظیفه ای دارند.

به گزارش خبرنگار ، محمد بیدهندی به عنوان معاون فرهنگی دانشجویی موسسه آموزش عالی فیض الاسلام خمینی شهر معرفی شد و در پایان از دانشجویان برتر این دانشگاه با حضور فرماندار شهرستان تجلیل به عمل آمد.

اضافه کردن دیدگاه جدید