کد خبر : 28801
۳:۲۵ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۵

کمک های جمع آوری شده مردم خمینی شهر به سوریه ارسال شد +عکس

مردم خمینی شهر با ارسال کمک های خیرخواهانه به یاری مردم مظلوم سوریه شتافتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قلمکده ، مردم شهیدپرور خمینی شهر با جمع آوری کمک های مردمی و ارسال به جبهه های مقاومت اسلامی همچون دوران دفاع مقدس که هدایای مردمی برای رزمندگان و مردم مناطق جنگی اعزام می کردند این بار کمک هایی برای رزمندگان مدافع حرم حضرت زینب(س) در سوریه جمع آوری و به یاری مردم مظلوم سوریه شتافتند.

فرمانده سپاه ناحیه‌ خمینی شهر گفت: مردم این شهرستان با اعزام ۵دستگاه خودروی باربری اقلامی همچون پتو، پوشاک و لباس گرم ، وسایل گرمایشی، مواد غذایی شامل خشکبار، کنسرو و کمپوت، مواد شوینده برای مردم سوریه و رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی فرستادند.

وی با بیان اینکه این این کمک های خیرخواهان و بشردوستانه در پایگاه های مقاومت بسیج مساجد سطح خمینی شهر جمع آوری شد، افزود: همچنین بیش از ۸میلیون تومان کمک نقدی از سوی مردم اهدا شده که لوازم مورد نیاز در سوریه به تشخیص جمهوری اسلامی ایران خریداری و در اختیار مردم قرار می گیرد.

سرهنگ حمید مرادی اضافه کرد: مردم نوع دوست شهرستان میتوانند کمک های نقدی و غیرنقدی خود را از طریق قرارگاه بسیج سازندگی سپاه ناحیه خمینی شهر برای رزمندگان مدافع حرم و مردم نیازمند کشور سوریه ارسال کنند.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید