کد خبر : 29110
۱۰:۵۲ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۱۱/۸

باز هم تصادف و کشته شدن مردم در جاده پرحادثه خمینی شهر +تصاویر

در پی بی توجهی مسوولان جهت تکمیل کمربندی و جلوگیری از ورود خودروهای سنگین به بلوار آزادگان، باز هم تصادف زنجیره ای خودورهای سنگین و سبک در خمینی شهر رخ داد که منجر به کشته شدن تعدادی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قلمکده ، عصر امروز (جمعه) در اتوبان آزادگان محور اصفهان – خمینی شهر تصادف زنجیره ای رخ داد و نیروهای اورژانس، آتش نشانی، هلال احمر، راهنمایی و رانندگی شهرستان خمینی شهر برای کمک به سانحه دیدگان در صحنه تصادف حاضر شدند.

کبیری یکی از نیروهای آش نشانی در این خصوص گفت: عصر امروز تصادفی در بلوار آزادگان شده بود که بلافاصله آتش نشانان با تجهیزات مورد نظر سر صحنه حاضر شدند.

وی افزود: تریلی کمپرسی با بار گندم به علت لغزندگی جاده، همراه با بار که داشته بر روی خودوری پراید در حال حرکت واژگون شد که منجر به کشته و زخمی شدن سرنشینان آن شد.

پیرحاجی یکی از نیروهای اورژانس در این خصوص گفت: نیروهای اورژانس بلافاصله پس از اطلاع از این حادثه در محل حاضر شدند و اقدامات امدادی اولیه را انجام دادند.

وی با بیان اینکه ۳واحد اورژانس از خمینی شهر و ۲واحد ورژانس به محل اعزام شدند، افزود: ۸مصدوم که ۳مرد و ۵زن در این سانحه زخمی شده بودند به بیمارستان اشرفی خمینی شهر منتقل شدند و ۲نفر ۱مرد و ۱زن در صحنه تصادف جان باختند.

بر اساس شاهدان عینی حادثه در حدود ۱۰خودرو سبک و سنگین با یکدیگر برخورد کردند و خسارات مالی به آنها وارد شده است.

به گزارش خبرنگار قلمکده ، تصادف زنجیره ای دیگری نیز در ۱۳دیماه سال جاری و در حدود یک ماه گذشته در این محور جاده ای رخ داد که خساراتی به بار آورد و در پی بی توجهی مسوولان جهت تکمیل کمربندی و جلوگیری از ورود خودروهای سنگین به بلوار آزادگان، باز هم تصادف خودورهای سنگین و سبک در خمینی شهر رخ داد که منجر به کشته شدن تعدادی شد.

اضافه کردن دیدگاه جدید