کد خبر : 30046
۷:۱۷ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۵

نقد جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد خمینی شهر نسبت به ذوق زدگی برخی مسوولان شهرستان برای جایزه اسکار اصغر فرهادی

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر نسبت به ذوق زدگی برخی مسوولان شهرستان برای جایزه اسکار اصغر فرهادی با انتشار متنی انتقاد خود را اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قلمکده ، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر نسبت به ذوق زدگی برخی مسوولان شهرستان برای جایزه اسکار اصغر فرهادی با انتشار متنی انتقاد خود را اعلام کردند.

محتوای این متن به شرح زیر است:

اسکار انکار ؛ افسار اسکار

نه تعجب کنید و نه ذوق زده شوید و نه نگران

کما اینکه این بار نیز از قضا هرسه اتفاق افتاد

اسکار زدگان اهل انکارنه تعجب کردند و نه ذوق زده شدند و نه….

حتی برجام زدگان مشاطه دوران هم که از هر فرصتی برای بزک کردن هر آنچه رنگ و بوی غرب و غربی می دهد استفاده می کنند و هر آنچه بومی و خودی و ارزشی است را زشت و کهنه می نامند تا بلکه کعبه جدیدی را به خلق معرفی نمایند ( باشد تا صبح ابابیل بدمد ) نیز نتوانستند آن را دستاورد برجام و دیپلماسی بزک معرفی کنند.

برای نجات ملت غم زده ؛ گریان و عقب مانده و از غم و غصه همیشگی که مدعی آن هستند، لبخند نشاط و بهرمندی و برد بنشانند.

شان ما و وقت گران بهای شما با ارزش تر از پرداختن به این قسم مسائل است. لکن نکته ای را که امروز به برکت انقلاب اسلامی فهم همه جهانیان گردید بازگو می کنیم:

و آن اینکه شعار شیاطین متکبر، به ویژه برای حیوان ناطق و البته هنرمند، سیاستمدار، دانشمند، ورزشکار، مدیر، وزیر، وکیل، سفیر، طلبه با تعریف اومانیستی آن و بخصوص در خارج از جغرافیای فرهنگی غرب آنست که : فروشنده باش واسکار بگیر و صد البته هرچه ارزانتر خوش شانس تر.

چون سیر در ارض کنی می فهمی که اسکار همان اوسار و اوسار همان افساراست که تغییر نام داده و تغییر شکل ولی هرگز تغییرماهییت نمی دهد (ماهیت لاحتنکن) این ملت فروشنده است

بله فروشنده ولی (به ان لهم الجنه) و به قاعده (یشری نفسهم ابتغاءالمرضات الله) و این شهر دراوج است به فروشنده ای که درحال اکران است، آن هم در عرصه بین الملل با هنرمندی مدافعان حرم که هنرشان دمیدن روح تعهد درکالبد انسان ها است.

آنها که نه انکارخود و نه انکار حقیقت می کنند و نه اجازه انکارشان را به دیگران می دهند، انکار کفر می کنند و موانع پیش روی این انکار را به قوت و قدرت از سر راه برمی دارند.

والسلام علیکم

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر

اضافه کردن دیدگاه جدید