کد خبر : 30082
۱۲:۴۰ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۱/۱۷
در بی تدبیری مسوولین رخ داد؛

ورود تریلی به داخل خیابان های خمینی شهر جان خانواده ای را گرفت / تصاویر

برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با تریلی در خمینی شهر سبب کشته شدن همه اعضای یک خانواده شد که علت اصلی ورود غیرقانونی تریلی به داخل شهر است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قلمکده ، بعداز ظهر دیروز (چهارشنبه) برخورد ماشین تریلی با یک دستگاه موتورسیکلت در چهارراه پاسداران خمینی شهر سبب کشته شدن ۳ عضو یک خانواده که علت اصلی ورود غیرقانونی تریلی به داخل خیابان های شهر است.

براساس گزارش خبرنگار افتخاری قلمکده که شاهد عینی سانحه دلخراش تصادف موتورسیکلت با تریلی بود که نیروهای امداد و نجات هلال احمر، اورژانس و آتش نشانی پس از چند دقیقه در صحنه تصادف حضور پیدا کردند.

در این حادثه یک دستگاه موتورسیکلت با راکبین شامل یک مرد ۳۶ساله (پدر خانواده) و یک زن ۳۵ساله (مادر خانواده) و فرزند پسر ۱۲ساله شان با خودروی سنگین تریلی برخورد کردند و در زیر چرخ های تریلی له شدند که مادر و فرزند که از ناحیه سر متلاشی بودند در دم کشته شده و پدر این خانواده بود نیز به شدت زخمی شده بود که توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان شهید اشرفی خمینی شهر منتقل شد و بلافاصله به اتاق عمل رفت اما متاسفانه تلاش پزشکان بی نتیجه بود و پس از چند ساعت بستری شدن در آی سی یو، جان خود را از دست داد.

ورود غیر قانونی راننده تریلی به این مسیر علت اصلی وقوع این تصادف است و متاسفانه حوادثی شبیه این تصادف در گذشته نیز در خمینی شهر رخ داده و می طلبد نیروهای راهنمایی و رانندگی و مسوولان شهرستان همتی جدی داشته و این قانون را از روی کاغذ در میدان عمل اجرایی کنند تا از ورود خودروهای سنگین به داخل شهر و حرکت در خیابان ها جلوگیری شود تا شاهد حوادث خونین دیگر و جان باختن شهروندان بی گناه نباشیم.

اضافه کردن دیدگاه جدید