کد خبر : 30096
۷:۰۳ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۱/۱۸
شهید مدافع حرم سید علی اکبر موسوی ؛

تشییع شهید فاطمیون بر دوش مردم خمینی شهر

پیکر شهید مدافع حرم سید علی اکبر موسوی از لشکر فاطمیون و چهاردهمین شهید مدافع حرم شهرستان خمینی شهر تشییع و خاکسپاری شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قلمکده ، پیکر شهید مدافع حرم سید‌ علی ‌اکبر موسوی که از لشکر فاطمیون در دفاع از حرم حضرت زینب کبری (س) در سوریه به شهادت رسیده بود پس از قرائت نماز بر پیکر شهید توسط امام جمعه خمینی شهر با حضور اقشار مختلف مردم از مصلی نمازجمعه به سمت گلزار شهدای امامزاده سید محمد تشییع و در قطعه مدافعان حرم فاطمیون به خاک سپرده شد.

امام‌ جمعه خمینی‌ شهر در این مراسم با بیان اینکه شهید مدافع حرم علی اکبر موسوی بعنوان میهمان شهر و کشور ما محسوب می‌شود ، اظهار کرد: شهدای مدافع حرم، میهمانان حضرت زینب(س) و ائمه اطهار هستند.

آیت الله عباس رحیمی با بیان اینکه لشکر فاطمیون شامل شیعیان و رزمندگان مخلص کشور افغانستان به نیابت از مسلمانان منطقه با داعش و گروه‌های تکفیری در حال مبارزه هستند، گفت: تاکنون تعدادی از شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون در خمینی ‌شهر خاکسپاری شده اند و این برای شهرستان خمینی شهر افتخار است که تاکنون ۱۴ شهید مدافع حرم را تقدیم آستان اهلبیت و ائمه اطهار کرده است.

به گزارش قلمکده ، شهرستان خمینی شهر پیش از این ۷ شهید مدافع حرم ایرانی و ۶ شهید مدافع حرم افغانستانی را در دفاع از حرم اهل بیت(ع) عصمت و طهارت در سوریه و عراق تقدیم اسلام کرده است.

اضافه کردن دیدگاه جدید