کد خبر : 30363
۸:۰۰ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خمینی شهر:

رسانه ها در خط مقدم جنگ نرم صدای مرگ بر اسرائیل را به جهانیان برسانند

طاهری گفت: خط مقدم به دست رسانه هاست و در جنگ نرم با انعکاس اخبار انقلابی می توانیم شعار مرگ بر آمریکا و مرگ اسرائیل را به جهانیان برسانیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قلمکده ، روح الله طاهری در گفتگو با خبرنگار ما گفت: راهپیمایی روز قدس در شهرستان خمینی شهر همزمان با سراسر کشور در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برگزار می شود که پس از حرکت از پایگاه های بسیج و پیمودن مسیرهای مخص شده راس ساعت ۱۱ صبح در میدان امام اجتماع پیدا کرده و پس از آن به سمت مصلی نمازجمعه خمینی شهر حرکت است.

وی با بیان اینکه سخنران راهپیمایی امام جمعه خمینی شهر آیت الله رحیمی است، افزود: پوشش رسانه ای راهپیمایی حمایت از شیخ عیسی قاسم و اعلام انزجار به هتک حرمت ها توسط آل سعود و آل خلیفه در شهرستان به شکل ملی منعکس شد و جای تشکر از اصحاب رسانه شهرستان را دارد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان خمینی شهر ادامه داد: زحمت و فعالیت اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و جوانان انقلابی شهرستان در زمانی دیده و نتیجه بخش است که به خوبی توسط رسانه ها و خبرنگاران در سطح فضای مجازی، خبرگزاری ها و نشریات منتشر و اطلاع رسانی شود که خط مقدم به دست رسانه هاست و در جنگ نرم با انعکاس اخبار انقلابی می توانیم شعار مرگ بر آمریکا و مرگ اسرائیل را به جهانیان برسانیم.

وی تصریح کرد: در پنج ساله گذشته سه دوره متوالی رتبه برتر استان را در شوراهای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ها متعلق به خمینی شهر بوده و در کارگروه کشوری شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی، این شهرستان نیز به عضویت درآمد.

طاهری ادامه داد: برنامه هایی که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی موظف به اجرای آن است در ۱۲فروردین، رحلت حضرت امام(ره)، روز قدس، هفتم تیرماه، هشتم شهریور و هفته دولت، ۱۳آبان، ۹دی، دهه فجر و ۲۲بهمن است که در شهرستان خمینی شهر با توجه به ظرفیتی که در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و امکانات موجود مراسم تشییع شهدا نیز به این نهاد مردمی واگذار شده و تا کنون برنامه های تشییع شهدا و بویژه شهدای مدافع حرم به طور ویژه و باشکوه برگزار می شود.

اضافه کردن دیدگاه جدید