کد خبر : 30407
۸:۱۹ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۲

جاده مرگ در خمینی شهر باز حادثه آفرید / تصاویر

یک دستگاه اتوبوس با خودروی پژو پارس در جاده بل.ار آزادگان خمینی شهر برخورد کرده که منجر به زخمی و مجروح ۶نفر از همشهریان شده و ۱نفر دیگر نیز در این حادثه جان باختند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قلمکده ؛ لحظاتی قبل در بلوار آزادگان که جاده ورودی به شهر خمینی شهر است یک دستگاه اتوبوس و خودروی پژو پارس با یکدیگر برخورد کرده که منجر به زخمی و مجروح ۶نفر از همشهریان شده و ۱نفر دیگر نیز در این حادثه جان باختند.

به گزارش خبرنگار، مسوولان پیش از این بارها از احداث کمربندی خمینی شهر و حل شدن و جلوگیری از ورود ماشین های سنگین به این جاده خبر می دادند که مدتی پیش جاده کمربندی پس از پیگیریهای بسیار و تصادفات منجر به مرگ توسط وزیر راه و شهرسازی دولت یازدهم (آخوندی) افتتاح شد اما تکمیل نشده و خودروهای سنگین به آن جاده هدایت نمی شوند.

 تکمیل نبودن جاده جدید کمربندی خمینی شهر باعث می شود تا برخی خودروهای سنگین از سطح شهر تردد کنند و راهنمایی و رانندگی نمی تواند با آنان برخورد کند و تا زمانی که این وضعیت و بی توجهی مسوولان وجود داشته باشد باید شاهد حوادث منجر به مرگ مانند گذشته باشیم.

شهرداری خمینی شهر بارها پیشنهاد واگذاری این جاده از راه و شهرسازی را منوط به تردد فقط خودروهای سواری و سبک شهری اعلام کرده اما اقدامی جدی از سوی مسئولان در این باره اتفاق نیفتاد.

اضافه کردن دیدگاه جدید