کد خبر : 30437
۷:۵۳ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲
اخبار انتظامی استان؛

کشف ۴۰ کیلو سیم سرقتی در خمینی شهر

به گزارش قلمکده؛فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر از دستگیری دوسارق حرفه ای سیم برق و کشف 40 کیلو گرم سیم سرقتی خبر داد. سرهنگ علی جعفری نژاد  با بیان این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق در شهرستان خمینی شهر، رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران ...

به گزارش قلمکده؛فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر از دستگیری دوسارق حرفه ای سیم برق و کشف ۴۰ کیلو گرم سیم سرقتی خبر داد.

سرهنگ علی جعفری نژاد  با بیان این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق در شهرستان خمینی شهر، رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران گشت یگان امداد این فرماندهی حین گشت زنی موثر وهدفمند خود در سطح حوزه استحفاظی به دو نفر سارق که در حال بریدن کابل های برق بود برخورد که متهمان به محض دیدن مأموران متواری که در نهایت دستگیر شدند.

این مسئول انتظامی اضافه کرد: در بازجویی از وسایل همراه آنهایک قیچی سیم چینی و مقدار ۴۰ کیلوگرم سیم برق سرقتی به ارزش ۱۲ میلیون ریال کشف شد.

سرهنگ جعفری نژاد ادامه داد:متهمان به همراه پرونده متشکله جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر در پایان با اشاره به اینکه تعامل و همکاری مردم در راستای پیشگیری و کشف جرائم بسیار موثر است، گفت: اگر موارد مشکوکی مانند خودروی یا شخصی بالای تیر برق در محدوده درون شهری و بیرون شهری دیده شد سریعا با ۱۱۰ تماس گرفته شود و در صورت امکان پلاک خودرو را اعلام کنند واگر در مواردی مشاهده شد خودرویی سیم مسی حمل میکند یا انباری به دپوی این نوع سیم ها مبادرت می کند موضوع به پلیس اطلاع داده شود.

اضافه کردن دیدگاه جدید