کد خبر : 30440
۷:۵۹ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۳
توسط معاون عمرانی استاندار اصفهان؛

جایگاه سوختCNG در خمینی شهر افتتاح شد

در حاشیه بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان از پروژه های در دست اقدام و نیمه کاره خمینی شهر، جایگاه سوخت CNG دیگری در این منطقه افتتاح شد.

به گزارش قلمکده؛همزمان با آغاز دهه کرامت و با حضور معاون عمرانی استاندار اصفهان، جایگاه سوخت CNG با هزینه ای بالغ بر ۳۵میلیارد ریال و با مشارکت شرکت پخش فرآورده های نفتی واقع در منطقه جوی آباد خمینی شهر افتتاح و به بهره برداری رسید.

محمدعلی طرفه که سفری کوتاه مدت و نیمروزی به شهرستان خمینی شهر داشت به همراه سرپرست فرمانداری، بخشدار، شهرداران و برخی مسئولان شهرستان از روند اجرایی پروژه های در حال انجام و پروژه های عمرانی آماده افتتاح و بهره برداری در شهر های خمینی شهر، درچه، کوشک، اصغرآباد و روستاهای تیرانچی و قلعه امیریه بازدید کردند.

وی از طرح آزادسازی و اجرای بلوار شهدای شهر درچه، پل بحران خیابان باربری های شهر درچه، خیابان خط گاز روستای تیرانچی، سیتی سنتر و مرکز بزرگ اقتصادی شهر کوشک، ورزشگاه شهدای شهر اصغرآباد، فرهنگسرای شهرداری شهر اصغرآباد، بهسازی معابر خیابان شهید میریان، ورزشگاه چندمنظوره شهدا، طرح بهسازی معابر خیابان ۱۷شهریور، پروژه بزرگ خیابان مرکزی، عصارخانه تاریخی، معابر خیابان شهید صدوقی، شهرک منظریه، منطقه گردشگری چشمه لادر، پروژه خیرساز خانه سالمندان و منطقه گردشگری بام سبز در شهر خمینی شهر که از جمله پروژه های در حال اجراست بازدید کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان اظهار کرد: پروژه هایی در این شهرستان برای شروع و یا پایان بخشیدن به عملیات عمرانی نیاز به تامین اعتبار و بودجه با استفاده از اعتبارات دولتی استان و تملک دارائی شهرستان داشته که با پیگیری و انجام مراحل مربوطه پیش بینی می شود بسیاری از این طرح ها و پروژه ها تا ۲ماه آینده به بهره برداری برسد و آماده افتتاح باشند.

اضافه کردن دیدگاه جدید