کد خبر : 30453
۳:۲۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۵/۱۳
امام جمعه خمینی شهر:

خبرنگاران باید مسائل را صادقانه به مردم اطلاع دهند/ دشمن با پول رسانه ها را خریده است

آیت الله رحیمی با بیان اینکه دشمن رسانه ها را با پول خوددر دست گرفته، گفت: خبرنگارانی که صادقانه کار و تلاش فعالانه می کنند باید مسائل را با صداقت و حقیقت به مردم اطلاع رسانی کنند.

به گزارش قلمکده؛آیت الله عباس رحیمی در نمازجمعه امروز خمینی شهر در مصلی این شهر با اشاره به میلاد حضرت رضا(علیه السلام) و بیان احادیث از آن حضرت، گفت: باید در زندگی و معیشت به شکلی رفتار کنیم که با درآمد اقتصادی همخوانی داشته باشد و قناعت به کم داشته تا به مشکلات زیاد در زندگی برخورد نکینم.

امام جمعه خمینی شهر اضافه کرد: باید صبر بر سختی ها داشته باشیم و اگر در زندگی صبور نباشیم شکست می خوریم.

وی با اشاره به مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری که توسط رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای انجام شد، ادامه داد: اصل ۱۱۰ قانون اساسی اختیارات رهبری را بیان کرده و این اصل یکی از اختیارات رهبر را تنفیذ حکم رئیس جمهور می داند و در جمهوری اسلامی باید حکومت اسلامی از خداوند و وحی منشا بگیرد.

آیت الله رحیمی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب در حکم تنفیذ رئیس جمهور منتخب مردم و آغاز دوره دوازدهم ریاست جمهوری عدالت، رسیدگی به محرومان، حل مشکل اشتغال و تولید را توصیه کرد.

وی اضافه کرد: موشک ماهواره بری که تولید داخل کشور است در چند روز گذشته از سکوی ثابت پرتاب شد که دشمن به وحشت افتاد و جنجال آفرینی کرد.

خطیب جمعه خمینی شهر با اشاره به اینکه ۱۷مرداد روز خبرنگار است، تصریح کرد: بمناسبت شهادت صارمی خبرنگاری که در کابل به دست طالبان به شهادت رسید ۱۷مرداد سالروز شهادت این فعال رسانه ای به روز خبرنگاری نامگذاری شد.

وی اظهار کرد: تمام مسائل دنیا به دست رسانه هاست که اسرائیل صهیونیستی و دشمنان، رسانه ها را در دست گرفته و با پول خود حق را باطل جلوه می دهند و جنایات زیادی در دنیا رخ می دهد و این جنایتکاران توسط رسانه ها ضد تروریست معرفی می شوند.

آیت الله رحیمی ضمن گرامیداشت این روز گفت: خبرنگارانی که صادقانه کار و تلاش فعالانه می کنند باید مسائل را با صداقت و حقیقت به مردم اطلاع رسانی کنند.

اضافه کردن دیدگاه جدید