کد خبر : 30462
۳:۴۳ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۱۸
اخبار انتظامی استان؛

کشف محموله ۳ میلیاردی چای قاچاق در خمینی شهر

به گزارش قلمکده؛در پی اجرای طرح کنترل انبارهای حاشیه ای توسط ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان خمینی شهر محموله بزرگ چای خارجی به ارزش سه میلیارد ریال کشف شد. سرهنگ جعفری نژاد فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر اظهار کرد: به منظور مقابله با توزیع کالاهای خارجی قاچاق طرح ویژه نظارت ...

به گزارش قلمکده؛در پی اجرای طرح کنترل انبارهای حاشیه ای توسط ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان خمینی شهر محموله بزرگ چای خارجی به ارزش سه میلیارد ریال کشف شد.

سرهنگ جعفری نژاد فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر اظهار کرد: به منظور مقابله با توزیع کالاهای خارجی قاچاق طرح ویژه نظارت و کنترل بر انبارهای حاشیه این شهرستان توسط پلیس آگاهی این فرماندهی انجام گرفت.

وی افزود: در این طرح تعدادی از انبارهای نگهداری کالا با همراهی کارشناسان اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان مورد بازدید قرار گرفت که در بازرسی از یکی از انبارها محموله بزرگ جای خارجی که فاقد هرگونه مدارک مثبتی گمرکی بود کشف شد.

این مسئول، ارزش ریالی این محموله را سه میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و به همراه پرونده جهت سیرمراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

سرهنگ جعفری نژاد، بر اجرای مستر و مداوم طرح کنترل انبارهای نگهداری کالا در سطح شهرستان تاکید کرد و گفت : از شهروندان می خواهیم هرگوهه اطلاعی از فعالیت قاچاقچیان کالا دارند موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

اضافه کردن دیدگاه جدید