کد خبر : 30464
۳:۵۴ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
مداح اهل بیت(ع) اظهار کرد؛

اخلاص مهمترین ویژگی شخصیتی مداحان است

یک مداح اهل بیت(ع) گفت: اخلاص مهمترین خصلت برای مداحان است و ولایی بودن مجالس و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و تفکر اعتقادی آن عزیزان برای محافظت از جوانان، در برابر خطرها و تهدیدها است.

به گزارش قلمکده؛مداح اهل بیت(ع) رضا رحیمی، مسئول کانون بسیج مداحان  خمینی شهر،  روز شنبه در نشست جمعی از مداحان و پیر غلامان اهل بیت(ع) در این شهرستان اخلاصبا اشاره به راهکار اقتصاد مقاومتی برای مقابله با تحریم ها تصریح کرد: ما باید کاری انجام دهیم که این تحریم ها بر ما بی اثر شود و به رونق و پیشرفت کشور کمک کنیم.

وی در ادامه افزود: در مسیر اقتصاد مقاومتی، از نیروهای بسیجی و با اخلاص استفاده شود که به عنوان مثال برای برنامه همایش مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع)، تولید پیراهن های این مراسم توسط کانون بسیج مداحان و مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) شهرستان خمینی شهر صورت می گیرد.

رحیمی تصریح کرد: مداحان می توانند در مجالسشان با طرح موضوع اقتصاد مقاومتی، به عنوان مثال استفاده از کالای ایرانی، نقش به سزایی در این مسیر داشته باشند.

این مداح اهل بیت(ع) فضای مجازی را فرصتی مناسب برای ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی دانست و اظهار کرد: مداحان می توانند از فضای مجازی به عنوان فرصتی خوب استفاده کنند و در کانال ها، مطالب ارزشمند و حتی عکس هایی متناسب با این موضوع قرار دهند.

اضافه کردن دیدگاه جدید