کد خبر : 30490
۶:۳۴ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱۱
اخبار انتظامی استان؛

فروش طلاجات مسروقه، سارق منازل را به دام انداخت

فردی که اقدام به سرقت ۲۰۰ میلیون ریال طلا و جواهرات از منازل مردم کرده بود قبل از اینکه بتواند این اموال را به فروش برساند در عملیاتی توسط ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان خمینی شهر دستگیر شد.

به گزارش قلمکده؛فردی که اقدام به سرقت ۲۰۰ میلیون ریال طلا و جواهرات از منازل مردم کرده بود قبل از اینکه بتواند این اموال را به فروش برساند در عملیاتی توسط ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان خمینی شهر دستگیر شد.

فرمانده نیروی انتظامی خمینی شهر در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در سطح شهرستان خمینی شهر ، تلاش در جهت شناسایی عامل یا عاملین این گونه سرقت ها در دستور کار کار آگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

سرهنگ جعفری نژاد، اضافه کرد: کارآگاهان مشغول تحقیقات بودند که متوجه شدند فردی قصد فروش طلا و جواهرات مسروقه را در یکی از طلافروشی ها دارد که بلافاصله در محل حضور یافته و متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر اظهار کرد: متهم که چاره ای جز اعتراف نداشت در تحقیقات صورت گرفته به سرقت ۲۰۰میلیون ریال اموال منازل شهروندان شامل طلا وجواهر و وجه نقد اعتراف کرد.

سرهنگ جعفری نژاد با اشاره به تحویل متهم به مراجع قضائی خاطر نشان کرد: به منظور جلوگیری از سرقت منزل، ، به شهروندان توصیه می کنیم از نگهداری وجوه نقد زیاد، اشیاء قیمتی و اسناد و مدارک در منزل و محل هایی که سارقان به سهولت به آنها دسترسی پیدامی کنند خودداری کنند.

اضافه کردن دیدگاه جدید