کد خبر : 30526
۵:۱۰ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۲

زنگ انضباط اجتماعی در خمینی شهر نواخته شد

زنگ انضباط اجتماعی به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در دبیرستان پسرانه دکتر هشترودی خمینی شهر نواخته شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قلمکده ، زنگ انضباط اجتماعی پیش از ظهر امروز با حضور مسئولان نیروی انتظامی و آموزش و پرورش شهرستان خمینی شهر در دبیرستان پسرانه دکتر هشترودی نواخته شد.

فرمانده پلیس شهرستان در این مراسم با بیان اینکه هفته نیروی انتظامی امسال با شعار پلیس برای امنیت و امنیت برای همه نامگذاری شده است، گفت: یکی از موضوعاتی که در جامعه وجود دارد امنیت است و امنیت ترافیکی یکی از مهم ترین گزینه های امنیت است.

سرهنگ علی جعفری نژاد خبر داد: ۸۰درصد تصادفات شهرستان تصادفات موتورسیکلتی است که در آن تصادف، موتورسیکلت نقش و حضور دارد که بیشترین آمار مجروحان این تصادفات را جوانان و نوجوانان به خود اختصاص داده اند.

این مسئول ادامه داد: داشتن کلاه ایمنی مناسب و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی الزامی است و با متخلفان برخورد لازم انجام می شود.

وی با بیان اینکه اعتیاد به مواد مخدر از سن نوجوانی و جوانی شروع می شود، اضافه کرد: اتفاقاتی همچون طلاق، متلاشی شدن خانواده، سرقت نتیجه های اعتیاد داشتن به موادمخدر است.

سرهنگ جعفری نژاد با اشاره به ابنکه شور جوانی نباید باعث فریب خوردن افراد شود، قلیان کشیدن و سیگار کشیدن یکی از معضلات سن نوجوانی و جوانی برشمرد و گفت: شب نشینی، مهمانی های شبانه، نداشتن تفریح سالم باعث بروز معضلات اجتماعی و ترد از خانواده و در نتیجه کارتن خوابی و آوارگی است.

اضافه کردن دیدگاه جدید