کد خبر : 30562
۵:۵۲ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
امام جمعه خمینی شهر :

باید فاتحه برجام را بخوانید و روی گور آن، کشور را بسازید

امام جمعه خمینی شهر خطاب به مسوولان و دولتمردان گفت: برجام مرده است، باید فاتحه برجام را بگیرد و بر روی گور برجام، کشور را دوباره بسازید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قلمکده ؛ آیت الله شیخ عباس رحیمی در خطبه های نمازجمعه امروز در مصلی خمینی شهر با اشاره به فتنه های اخیر و سخنرانی برخی مسوولان و موضع گیری های دولتمردان گفت: فتنه آزمونی بود که مردم از آن سربلند بیرون آمدند و تمام دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران با همه امکانات فعالیت دارند و تمام قد برای نابودی انقلاب اسلامی ایستاده اند و برنامه ریزی کرده اند.

وی افزود: اسرائیل، آل سعود، گروهک های ملهد و سلطنت طلب و منافق برای مبارزه و دشمنی با ایران اسلامی در حال نقشه کشی هستند و آمریکا نیز با امضای تحریم های جدید و ایجاد جنجال تازه مقاصد و اهداف خود را دنبال می کند.

امام جمعه خمینی شهر ادامه داد: چرا مسوولان نیز در مقابل آنان ساکت نشسته اند و فقط از معجرات برجام می گویند، بیان معجزات برجام و امیدواری به آن دیگر معنایی ندارد.

وی تصریح کرد: باید به مسوولان کشور که هنوز به برجام امیدوار هستند بگوییم که برجام مرده است و دیگر توافقی انجام نمی شود، بانک های خارجی هم که با ایران فعالیت ندارند.

خطیب جمعه خمینی شهر با بیان اینکه همکاری با جمهوری اسلامی به اتمام رسید، خطاب به مسوولان و دلتمردان تاکید کرد: باید فاتحه برجام را بگیرد و بر روی گور برجام، کشور را دوباره بسازید.

اضافه کردن دیدگاه جدید