کد خبر : 30626
۶:۰۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۲/۲۵
امام جمعه موقت خمینی شهر:

چهره پلید شیعه انگلیسی برای جوانان آشکار شده است

امام جمعه موقت خمینی شهر گفت: امروز جوانان فهمیدند که رهبران شیعه انگلیسی در دنیا چه می کنند و اهدافشان چه چیزی است و در شبکه های ماهواره ای به اسم شیعه دنبال اختلاف هستند.

به گزارش قلمکده ، حجت الاسلام غلامرضا تمنایی در خطبه های آخرین نمازجمعه سال در مصلی خمینی شهر با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب که فرمودند دشمن اصلی ما داعش نیست، گفت: دشمن ما را مشغول به داعش می کند و آمریکا در منطقه آتش افروزی خود را انجام می دهد.

وی با اشاره به اتفاقات اخیر در منطقه افزود: از شیعه انگلیسی و از افرادی که سفارت خانه ایران را در انگلیس اشغال کردند تشکر می کنیم که این اتفاق باعث شد چهره پلید تشیع انگلیسی که در قم، نجف و حتی در اصفهان نفوذ دارند را به دنیا نشان دهیم.

امام جمعه موقت خمینی شهر ادامه داد: جوانانی که ناآگاهانه پیرو تشیع انگلیسی شده بودند دشمن ما نیستند و امروز فهمیدند که رهبران این فرقه در دنیا چه می کنند و اهدافشان چه چیزی است و در شبکه های ماهواره ای به اسم شیعه به مواردی که اهل سنت بر آن معتقد است توهین می کنند و به دنبال اختلاف افکنی هستند.

وی خاطرنشان کرد: امروز حدود ۱٫۵میلیارد نفر مسلمان هستند و دشمن می خواهد این مسلمانان را به جان هم بیندازد تا آمریکا و اسرائیل به کار خود بپردازد و ما باید بیدار باشیم که تیر را به کدام دشمن می زنیم و باید به دشمن اصلی تیر بزنیم.

حجت الاسلام تمنایی اظهار کرد: کسانی که بر بام سفارت رفتند و آن را اشغال کردند نشان دادند این فرقه با انگلیس هم پیمان است و انگلیس کشوری است که در دنیای اسلام بهاییت را به جان شیعه و وهابیت را به جان اهل سنت انداخته است.

وی در پایان گفت: یکی از نعمت های الهی به جمهوری اسلامی این است که به برکت وجود رهبر معظم انقلاب چهره دشمنان روز به روز آشکار می شود و جوانان دلاور به میدان می آیند.

اضافه کردن دیدگاه جدید