کد خبر : 3465
۱:۰۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۲/۱۱/۲۵
در خمینی شهر :

مدیر جدید مدرسه علمیه جواد الائمه (ع) معرفی شد

به گزارش قلمکده به نقل از خبرگزاري آريا ، طي مراسمي با حضور مسئولان مرکز مديريت حوزه علميه اصفهان،  مدير جديد مدرسه علميه خميني شهر معرفي شد. د رابتداي جلسه حجت الاسلام نجاري، مديرمدرسه علميه جواد الائمه (ع) خميني شهر به ارائه گزارشي از دوران يک سال و نيم مسئوليت خود پرداخت. سپس ...

به گزارش قلمکده به نقل از خبرگزاری آریا ، طی مراسمی با حضور مسئولان مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان،  مدیر جدید مدرسه علمیه خمینی شهر معرفی شد.
د رابتدای جلسه حجت الاسلام نجاری، مدیرمدرسه علمیه جواد الائمه (ع) خمینی شهر به ارائه گزارشی از دوران یک سال و نیم مسئولیت خود پرداخت.
سپس جانشین مدیریت حوزه علمیه اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین باطنی در این مراسم  به بیان  مبانی و ریشه های انقلاب و سیر تحولی وجودی انقلاب اسلامی  پرداخت .
وی تصریح کرد : همواره نقش روحانیت درقبل و بعد از  پیروزی انقلاب اسلامی ایران برجسته بوده است و این راه اسلامی جز با همت و اهتمام ویژه این قشر از جامعه تداوم نخواهد یافت.
حجت الاسلام والمسلمین باطنی در ادامه اشاره ای به ۸سال دفاع مقدس کرد و گفت: ایستادگی و مقاومت ملت ایران همواره رمز پیروزی نظام جمهوری اسلامی ایران در برابر زیاده خواهان بوده است.
وی با بیان اینکه این تودیع به معنای حذف افراد نیست، بلکه به معنای استفاده از توانایی ها ی افراد است به تبیین تفاوت تودیع و معارفه در حوزه علمیه با دیگر ادارات و سازمان ها پرداخت.
لازم به ذکر است که در این مراسم ضمن تشکر از زحمات حجت الاسلام اصغرنجاری حجت الاسلام رحمان کمالی به عنوان مدیر جدید مدرسه علمیه جوادالائمه(ع) خمینی شهر معرفی شد.

اضافه کردن دیدگاه جدید