کد خبر : 3992
۵:۵۷ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۵

اعزام پنج نوجوانان قاری خمینی شهری به مسابقات کشوری اوقاف

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی  قلمکده به نقل از عقیق ، غلامرضا توکلی اژه ای، مسؤول امور فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه خمینی شهر گفت:  در مرحله استانی سی و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف و امور خیریه بخش زیر 16 سال 255 نفر با یکدیگر به رقابت پرداختند ...

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی  قلمکده به نقل از عقیق ، غلامرضا توکلی اژه ای، مسؤول امور فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه خمینی شهر گفت:  در مرحله استانی سی و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف و امور خیریه بخش زیر ۱۶ سال ۲۵۵ نفر با یکدیگر به رقابت پرداختند و ۸ داوران استانی این مسابقات را نظارت و داوری نمودند و در نهایت پنج نفر از نوجوانان خمینی شهری توانستند در این مسابقات موفق و به مرحله کشوری راه یابند.

وی افزود: در رشته قرائت مریم السادات موسوی زاده رتبه اول، زهرا مؤمنی رتبه سوم و مهدی شیروی رتبه سوم را کسب نمود. در رشته حفظ ۱۰ جزء فرشته آقابابایی رتبه دوم و در رشته ترتیل امیرحسین پیمانی حائز رتبه سوم گردید.
مسؤول امور فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه خمینی شهر در پایان تأکید کرد: چندی پیش در مرحله استانی مسابقات بالای ۱۶ سال نیز پنج نفر از خمینی شهر به نامهای نجمه سادات مهدوی، علی کاظمی، وجیهه سادات مهدوی، نرگس آقایی و ابوالفضل حاجی حیدری موفق شده بودند به مرحله کشوری راه پیدا کنند. انشاءا… این ۱۰ نفر اوایل سال ۱۳۹۳ در مرحله کشوری مسابقات شرکت می کنند و به موفقیت خواهند رسید.

اضافه کردن دیدگاه جدید