کد خبر : 465
۵:۵۰ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۲/۰۷/۲
صوت و تصویر:

تلاوت علی کاظمی نزد رهبر معظم انقلاب

قلمکده | سال 1389 در نخستین روز از ماه مبارك رمضان ماه نزول قرآن، جمع زیادی از قاریان ممتاز قرآن و استادان و حافظان قرآن از سراسر كشور، میهمان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی بودند. مراسم با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط یکی از اساتید برجسته کشور ...

قلمکده | سال ۱۳۸۹ در نخستین روز از ماه مبارک رمضان ماه نزول قرآن، جمع زیادی از قاریان ممتاز قرآن و استادان و حافظان قرآن از سراسر کشور، میهمان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی بودند.

مراسم با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط یکی از اساتید برجسته کشور آغاز شد ولی قرائت برخی از شرکت کنندگان نتوانست لبخند رضایت را برلبان رهبر معظم انقلاب بنشاند.

سومین نفر قاری قران نوجوان خمینی شهری بنام علی کاظمی بود که با قرائت آیاتی از سوره اسراء فضای حسینیه امام خمینی (ره) را تغییرداد.علی کاظمی با گام بلند خود در آغاز قرائت بسیاری از حاضران از جمله ضرغامی و حسینی را روی دو زانو نشاند.

3

*تلاوت زیبای این قاری نوجوان بارها فریاد تکبیر و ماشالله را در حسینیه بلند کرد او که از قرائت مرحوم استاد مصطفی اسماعیل پیروی میکرد اولین لبخند رضایت را برلبان رهبر انقلاب نشاند و این صحنه بارها در حین قرائت وی تکرار شد.

1

* حسینی و ضرغامی درحین قرائت کاظمی بارها این نوجوان را مورد تشویق و تائید قرار داده و درحین تلاوت قران در مورد فراز و فرود او بایکدیگر سخن میگفتند.

2

صوت:

[podcast]http://ghalamkade.ir/wp-content/uploads/2013/09/kazemi.mp3[/podcast]

دانلود فایل صوتی با لینک مستقیم

تصویر:

[podcast format=”video”]http://ghalamkade.ir/wp-content/uploads/2013/09/kazemighalamkade.ir_.flv[/podcast]

دانلود فایل تصویری با لینک مستقیم

مشاهده در کانال آپارات

اضافه کردن دیدگاه جدید